Ivel.pl – najlepsze wideodomofony i nie tylko!

0

Ivel.pl to sklep z niezawodnymi systemami zabezpieczeń oraz systemami teleinformatycznymi. Dostępne są zarówno zaawansowane technologiczne urządzenia, jak i proste zestawy do użytku domowego. Ivel oferuje wideodomofony od najlepszych producentów. Zobacz!

Ivel.pl to sklep internetowy oferujący akcesoria niezbędne do stworzenia profesjonalnego monitoringu, systemu kontroli dostępu czy systemu alarmowego – zarówno w dużych firmach, magazynach, halach, jak i w prywatnych domach. Co bardzo ważne, w Ivel mogą zaopatrywać się klienci i hurtowi, i detaliczni, ponieważ dostępne są tam zaawansowane technologicznie sprzęty, a także zestawy proste, idealne do użytku w domach wielo- i jednorodzinnych.

W podstawowej ofercie ivel.pl znajdują się: akcesoria do monitoringu (IP, AHD czy HDCVI), innowacyjne systemy alarmowe (dosttosowane do pracy w małych i dużych sieciach), domofoyn i wideodomofony (do domów wielo- i jednorodzinnych), systemy kontroli dostępu i RCP, interkomy, domowe czujniki, systemy RACK czy elementy sieci LAN oraz WLAN.

Dlaczego warto kupować w Ivel? Ponieważ w tym sklepie dostępne są najlepsze jakościowo produkty, od znanych i cenionych producentów, i to w konkurencyjnych cenach, ponadto termin oczekiwania na realizację zamówienia jest krótki, a przy wyborze konkretnych urządzeń zawsze można liczyć na pomoc doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników sklepu.

W ivel.pl dostępne są wideodomofony i zestawy wideodomofonowe z najwyższej półki, które stanowią gwarancję bezpieczeństwa posesji. Poniżej prezentujemy dwa modele naprawdę warte uwagi.

Kamery AHD Ivel

Bezprzewodowy wideodomofon z czytnikiem zbliżeniowym WiFi Hikvision

Wideodomofon to urządzenie, które umożliwia komunikację z osobą, która chce wejść na teren naszej posesji, oraz zobaczenie jej. Zatem to niezwykle funkcjonalne urządzenie zapewniające zarówno wygodę, jak i bezpieczeństwo. Mając wideodomofon, nie trzeba osobiście podchodzić do drzwi czy furtki, aby otworzyć posesję przed gościem – można to zrobić bez wychodzenia z domu. Oprócz tego urządzenie gwarantuje bezpieczeństwo, zabezpieczając nieruchomość przed wtargnięciem na jej teren osób niepożądanych. Wideodomofony montowane są zarówno w dużych firmach, halach czy magazynach, jak i w prywatnych domach – są na tyle uniwersalne, że sprawdzają się w każdym miejscu.

Godny polecenia jest wideodomofon bezprzewodowy IP DS-KIS603-P Hikvision. To sprzęt niezawodny, najlepszej jakości, który ma wiele przydatnych funkcji. Hikvision to ceniona na całym świecie marka – wideodomofony tego producenta biją rekordy popularności w wielu krajach.

Wideodomofon z czytnikiem zbliżeniowym WiFi Hikvision ma nowoczesny i elegancki desing, świetnie wpasowując się w wystrój wnętrza. Dostarcza obraz wysokiej jakości – ma wbudowaną kamerę fullHD. Co więcej, dostsowany jest do pracy w różnych warunkach oświetleniowych, ma automatyczny tryb dzień/noc. Posiada monitor dotykowy oraz obiektyw o szerokim kącie widzenia. Ten wideodomofon Hikvision umożliwia także komunikację dwukierunkową. Oprócz tego automatycznie wykonuje i zapisuje zdjęcia w przypadku braku odpowiedzi na przycisk dzwonka.

Wideodomofon bezprzewodowy

Wideodomofon Hikvision DS-KIS202T

Warty uwagi jest również ten wideodomofon Hikvision. Ten wideodomofon, podobnie jak powyższy, słynie z niezawodności i funkcjonalności – ma kompaktowe rozmiary i prezentuje się nowocześnie.

Oprócz tego wideodomofon Hikvision DS-KIS202T posiada 7-calowy wyświetlacz LCD kolorowy, monitor ma rozdzielczość 800 x 480. Jakość dźwięku jest naprawdę wysoka, ponieważ urządzenie posiada wielokierunkowy mikrofon, co przekłada się na redukcję szumów dobiegających się ze środowiska. Ten sprzęt, podobnie jak powyższy, może pracować w każdych warunkach oświetleniowych, ma automatyczy tryb dzień/noc. Co bardzo ważne, ten zestaw cechuje się niskim zużyciem prądu.

Podziel się.

o autorze

Zostaw odpowiedź